Oferta

 NOWOŚĆ!!!! JUŻ NIE MUSISZ WYBIERAĆ NIANIA CZY ŻŁOBEK -
OFERUJEMY POŁĄCZENIE TYCH DWÓCH FORM OPIEKI

Już nie musisz wybierać między nianią czy żłobkiem, oferujemy połączenie tych dwóch form w dogodny dla Państwa sposób. Zapewniamy opiekę w klubie maluszka w ciągu dnia w godzinach od 7.00 do 17.30, koszt takiej opieki to ok 4,5zł/h (w formie abonamentu miesięcznego). Dodatkowo w przypadku potrzeby zaopiekowania się dzieckiem w innej porze dnia lub nocy oferujemy opiekunkę do domu (ok 10zł/h). Zapraszamy !!!

Oferta - Klub maluszka place4baby kieruje swoją ofertę do dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3,5lat.;
             Maksymalnie możemy przyjąć 28 dzieci oraz 4 maluszków poniżej 1 roku.
OPIEKA NAD DZIEĆMI

Zapewniamy opiekę nad Twoim dzieckiem w pełnym lub niepełnym wymiarze  godzin. Oferujemy  na swoim terenie również opiekę w soboty, niedzielę i święta oraz w godzinach nocnych po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Podczas pobytu w klubie:
- dzieci mają zapewnioną opiekę pedagogiczną oraz medyczną
- prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe oparte na programie „ZABAWY FUNDAMENTALNE”
- proponujemy zajęcia dodatkowe z logopedii oraz języka angielskiego

ZAJĘCIA DLA DZIECI I RODZICÓW

Klub Maluszka Place4Baby zaprasza na zajęcia edukacyjno – adaptacyjne „BAW SIĘ Z NAMI – MALUCHAMI”  przeznaczone dla dzieci od 1,5+ do 4 lat. Celem zajęć jest stymulowanie rozwoju psychoruchowego dziecka, rozwijanie umiejętności współdziałania, podnoszenie u dzieci poczucia sprawności i poczucia własnych umiejętności. W czasie spotkań wykorzystywane są różne formy plastyczne, muzyka oraz zabawy ruchowe. Dzięki formule i regularności spotkań dzieci rozwijają różne umiejętności, przyswajają wiedzę w sposób naturalny i odkrywczy, wolny od rywalizacji, relaksujący oraz radosny. Dla rodziców, wspólna zabawa jest świetną okazją do umacniania szczególnej więzi ze swoimi pociechami. Ponadto zajęcia są świetnym sposobem na urozmaicenie wspólnego czasu zarówno dla maluszków jak i ich opiekunów. Podczas spotkań Rodzice odpoczywają od trosk codziennego życia, obserwując a nawet czynnie uczestniczą w zabawie dzieci.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.

ORGANIZACJA URODZIN
Istnieje możliwość wynajęcia klubu w celu zorganizowania przyjęcia urodzinowego lub imprezy okolicznościowej.  Usługa ta dostępna wyłącznie poza standardowymi godzinami pracy klubu.