O nas


Place4Baby wychodzi naprzeciw potrzebom wielu rodziców, którzy szukają odpowiedniego miejsca dla swojego dziecka. Nie jesteśmy typowym klubem maluszka, nasza placówka to miejsce opieki dziennej nad dziećmi do lat trzech, stworzona przez dziennych opiekunów (posiadamy wpis do rejestru dziennych opiekunów ). Funkcjonujemy od 2010 roku, wychowaliśmy już dużą grupę absolwentów, z którymi do dziś pozostajemy w kontakcie.
Co to oznacza?
Rodzic już nie musi zadawać sobie pytania czy lepsza jest niania czy żłobek - my łączymy w sobie zalety tych obydwu rozwiązań - indywidualnego podejścia do dzieci, domowej atmosfery (co daje niania), oraz kontaktu z rówieśnikami, urozmaiconego czasu oraz wspomagania rozwoju (co daje dziecku żłobek).
Ponadto jesteśmy alternatywą dla żłobków, w których często brakuje miejsc.
Dla wielu dzieci pobyt w klubie maluszka jest lepszym rozwiązaniem niż opieka niani czy babci, gdyż przebywanie w grupie rówieśników nie tylko stanowi cudowną zabawę ale również wspomaga rozwój.
Jesteśmy w bliskim kontakcie ze wszystkimi rodzicami, zawsze gotowi na rozmowę. Kameralne środowisko wpływa też na zminimalizowanie zachorowań wśród naszych podopiecznych.
Założycielka jest p.Małgorzata Maciejczak, z wykształcenia ratownikiem medycznym. Jednak jej miłość do dzieci oraz pasja  jaką jest opieka nad nimi, sprawiły iż powstało  Place4Baby.
Place4baby łączy w sobie ciepłą domową atmosferę oraz profesjonalnie przystosowane, bezpieczne miejsce w którym można zostawić  swoją pociechę. Ponadto nasze drzwi są otwarte dla rodziców, można przyjść i zobaczyć jak spędzają czas dzieci, porozmawiać czy też napić się kawy.
Dodatkowo pobyt w  Place4Baby sprawi iż Twój maluszek stanie się samodzielny, a świat przedszkola będzie dla niego dużo łatwiejszy.
Przewidujemy naukę:
Nocnikowania - czyli trening czystości.
Mycia ząbków rozpoznawania swoich potrzeb i przekazania ich (jedzenie, picie, sen).
Rozpoznawania i wyrażania emocji.

Nauka kolorów i kształtów.

Podstawy języka angielskiego

Rozwój sensoryczny

Zabawy plastyczne, muzyczne, kulinarne, ruchowe, logopedyczne.NASZE CIOCIE
p.Małgosia - absolwentka Uniwersytetu Medycznego, właścicielka. Trzyma piecze nad sprawami organizacyjnymi oraz nadzoruje wszystko co dzieje się w placówce. Zawsze znajdzie czas aby porozmawiać z rodzicami, przekazać wszystkie informacje o dziecku czy rozwiać niepokoje, mama 2,5 letniego Stasia
p.Kasia K. - mgr pedagogiki ,rzeczowa ale zawsze uśmiechnięta, zawsze znajdzie radę na dziecięce smutki, dodatkowo trzyma całą organizację w swoich rękach
p.Paulina - ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, niezwykle cierpliwa i ciepła, zawsze znajdzie sposób na ukojenie tęsknoty, pełna energii do tańca, śpiewania i zabawy, prowadzi zajęcia kulinarne i gimnastykę
p.Magda - mgr psychologii, z zamiłowaniem do dzieci, empatyczna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy
p.Kasia  Ż. - studentka pedagogiki, oaza spokoju, cierpliwości i siły w "noszeniu" na rękach ;-)
p.Ewa - absolwentka pedagogiki, animatorka, uzdolniona plastycznie, muzycznie pełna kreatywnych pomysłów, prowadzi zajęcia z gitarą
p.Marysia - osoba drobna ale o dużym sercu dla najmłodszych maluszków
p.Agata - studentka pedagogiki, od niedawna w naszym gronie ale już zdobyła serca naszych maluszków
p.Dominika - wolontariuszka, studentka ratownictwa medycznego
p.Klaudia - ciocia z dużym doświadczeniem, pełna super pomysłów, śpiewająca i stale uśmiechnięta

NASZE CIOCIE, W RAZIE POTRZEBY, PEŁNIĄ OPIEKĘ RÓWNIEŻ W DOMACH

KONTAKT
tel 795785655
place4baby@wp.pl
ul.Giewont 82A (ok.ul.Brzezińskiej)